reklama
|

Pošta
logout . 24.03.2003 13:16:32 . . info
předchozí vlákno-filtr vlákno-strom
Re: kombat
jib: To musíš vidieť. Video mám, ale je to veľké... smajl

Pošta
logout . 24.03.2003 13:15:53 . . info
Re: Dráteníci ozvěte se!
jib: Našiel som iba Nord 3203 http://ajbs.com/Anglais/MuseeGB/Nord-3202-UKHtml/Nord-3202-History-UK.htm

Pošta
M . 24.03.2003 13:11:09 . . www . info
Re: kombat
jib: Ten rychlejší stojí vzadu a jde přes hlavu toho pomalejšího.
Kdysi jsme s P. Drahošem a I. Pospíšílem létali ve třech.
M - Modelcentrum

Pošta
jib . 24.03.2003 13:07:30 . info
vlákno-filtr vlákno-strom
kombat
O vikendu jsme litali s upoutancem, uz vylitam v pohode celou nadrz, hlava se mi netoci smajl a zacinam zkouset akrobacii. Premyslel jsem, jak se lita kombat ve dvou. Jak se piloti vyhybaji, kdyz jsou na jednom miste, je v tom nejakej figl ? Zatim si to nedovedu predstavit. Zkousel jsem hledat na internetu nejaky video z nejaky akce, ale nic jsem nenasel.

Pošta
jib . 24.03.2003 13:01:39 . info
DROBEK: Regulator k motoru budete ovladat pres lanka ? Co je to za letadlo ? zkousel jsem to vyhledat pres google a zadny odkaz to nenaslo. Doufam, ze az to bude hotovy, tak to nafotite a nekde vystavite smajl.

Pošta
DROBEK . 24.03.2003 11:10:32 . . www . info
jib: Roman doporučuje Megu 22/30/4. Doba potřebná k zaletění sestavy je asi 7min. Zamýšlená maketa je francouzký Nord 3002, krerý má dostatečnou ploch křídel a plátěný potah.

Pošta
DROBEK . 24.03.2003 06:42:06 . . www . info
Fifa: Máž docela pravdu, jenom na té poslední fotce je ta balsa usmolená od lepidla! smajl Drobek

Pošta
jib . 21.03.2003 19:59:34 . info
DROBEK: Jak to bude velke letadlo ? Jaky motor a jake baterie tam budou ? Ten motor bude ovladan elektronikou pres lanka ?

Pošta
Fifa . 21.03.2003 12:52:42 . . info
Puntik: Zajimavy prvni a posledni fotka je skoro stejna smajl

Pošta
DROBEK . 21.03.2003 12:23:54 . . www . info
jib: Ano, ona váha baterií a pohoné jednotky je sice těžší než spalovák s nádrží, ale ne o mnoho. Uvidíme, už se docela těším. Drobek

Pošta
jib . 21.03.2003 12:10:42 . info
DROBEK: A kde bude baterie ? V modelu ?

Pošta
DROBEK . 21.03.2003 11:03:49 . . www . info
logout: U nás v klubu se už staví první upoutaná maketa na elektro. Má to svoje výhody, ale i nevýhody. Při soutěži MAKET se mimo jiné hodnotí také zvuk motoru a tady je kapku problém. Vyřešil by to nějaký zvukový generátor. Co se týká podkladů, myslím, že v dnešní době už to není problém. Drobek

Pošta
logout . 20.03.2003 15:46:50 . . info
Amper: Tak by som si pozrel elektrický odpor lanka s priemerom 0,4mm a dĺžke cca 18m. Väčší priemer má zase väčší aerodynamický odpor. Tadiaľto cesta zrejme nevedie smajl

Pošta
Amper . 20.03.2003 15:44:14 . . info
logout: A musi byt pohona energie umistena v letadle ? Tj.muze ji mit pilot na zadech kdyz uz to je stejne tramvaj na dratech ??

Pošta
logout . 20.03.2003 14:28:28 . . info
Marian_R: ...ktoré by mohli zabaviť pre vojenské využitie.
- to moje kilečko by im bolo aj tak k ničomu. Bez určitých fígľov by ho ani nenaštartovali smajl

Pošta
logout . 20.03.2003 14:27:11 . . info
Marian_R: NAČO BY TO BOLO? - no ja naozaj neviem na čo je dobré, že robíme vôbec nejaké modely smajl

Pošta
Marian_R . 20.03.2003 14:23:44 . . www . info
logout: O stavaní to bolo k nedávnym príspevkom o Tebe bez Teba. Čítaj noviny, nejakí súdruhovia v našej ľudovej armáde začali zisťovať stavy automobilov ktoré by mohli zabaviť pre vojenské využitie.

U Elektroakrobat - v pohode, ale NAČO BY TO BOLO?

Pošta
logout . 20.03.2003 14:22:20 . . info
DROBEK: F2B som skúšal, ale ruky mi to nevedia zaletieť a ani model s motorom sa mi nejak nedarilo dostať do stavu, v ktorom by bol toho schopný. F2D je o rozbíjaní modelov(drahá spotreba).
Že by som skúsil F4B? Tam ma ale odrádzajú podklady...

Pošta
logout . 20.03.2003 14:19:38 . . info
Marian_R: Ideš si niečo postaviť alebo odovzdávaš traktor ľudovej armáde? - toto som trochu nepochopil. Stavať účko nejdem. Mám dve(jedna osadená) Pipistrely.

BTW prečo nenecháte čuďáky na drôtoch odpočívať mŕtve? - Z recesie. Toto je ďaľšia oblasť, kam ešte električky výraznejšie nezasiahli. Veľmi rád si pozriem elektro účko, ktoré zaletí plnohodnotnú akrobatickú zostavu F2B alebo 4minútový kombat F2D smajl

Pošta
DROBEK . 20.03.2003 13:57:13 . . www . info
logout: Státním podtrenérem pro F4B jsem byl ukecán v soutěžních účkách setrvat ( po zjískání druhého titulu a po rozmidlení Proctora ve Švícarsku, kde se mi při posledním letu a poslední figuře při náletu na souvrat otevřela karabina na rukověti, kterou jsem z nervozity zapoměl zajistit, jsem chtěl soutěžní činnosti zanechat) Zatím létám s Milesem, ale pustil jsem se do stavby nového Proctora. Foto ze stavby brzy zveřejním. Tak to teda je. Jinak létám pro radost s RC polomaketami a aktobaty. Drobek

Pošta
Marian_R . 20.03.2003 13:47:09 . . www . info
logout: Ideš si niečo postaviť smajl alebo odovzdávaš traktor ľudovej armáde?

BTW prečo nenecháte čuďáky na drôtoch odpočívať mŕtve? smajl

Pošta
DROBEK . 20.03.2003 13:44:38 . . www . info
M: Právě jsem doplatil na svůj slib, že se budu snsžit odpovědět za každých okolností. Přijel jsem z terénu, kde jsem vzorkoval oleje a šup k počítači, aby mě něco neuteklo. Bohužel jsem zapoměl ve služebáku brýle a bez nich jsem slepej jako "Gregor" pro neznalé jako patrona! smajl smajl Drobek

Pošta
jib . 20.03.2003 13:15:19 . info
logout: diky

Pošta
logout . 20.03.2003 13:09:07 . . info
jib: Pohľadám to doma a v pondelok pošlem(zajtra mám dovolenku)

Pošta
jib . 20.03.2003 13:08:56 . info
M: asi jo ... , co jsem stavel podle planku mi vzdycky litalo (zatim teda rc), pokud jsem to zacal nejak predelavat, vzdycky to bylo horsi. to nezalezi na velikosti plochy vyskovky, tezisti modelu ?

Pošta
logout . 20.03.2003 13:07:59 . . info
M: Len bacha, lebo to nie je symetrické a aj to lože je mimo os modelu. I keď upútaná lieta aj papuča s motorom. Je to 5mm balza so smrekovým olištovaním. Lože motora a vahadla je 5mm preglejka pri motore zdvojená.

Pošta
M . 20.03.2003 13:06:08 . . www . info
DROBEK: Čti to občas po sobě smajl
M - Modelcentrum

Pošta
DROBEK . 20.03.2003 13:04:09 . . www . info
M: Tak, tak. Pravdu máš! Na těch stránkách, na které jsem upozorňoval je i tato elektonoka vyfoena. Ale nejsem sám, který ji vyrábí. Také Amíci, ale za takovou cenu, že RC souprava je lacinější. Také díky tomu vyrábím i pro Americké maketáře. Drobek smajl

Pošta
M . 20.03.2003 12:56:00 . . www . info
jib: Vždyť je to tak jednoduché....
Rovná deska, výškovka přidělaná monofilem, a na tom motorové lože.
To se dá zvládnout i bez plánku.
M - Modelcentrum

Pošta
jib . 20.03.2003 12:53:13 . info
logout: neco takovyho jsem si na kombat predstavoval - jednoducha a rychla stavba. prosim, az budes mit cas, oscanuj a posli mi to. diky

|
© 2010 Ludvík Novotný