reklama
|

Pošta
muza . 04.02.2002 20:19:12 . info
vlákno-filtr vlákno-strom
Tak jsem byl vcera kombatit
na Divcich hradech. Vyhecoval jsem syna, vylezem na kopec, vleceme tri era, kufr s haraburdim, flasku s pitim. Nahore rozlozim veci, zapnu vysilac ....... a nic. Baterky se jeste hraly doma na nabijece. V tu chvili jsem myslel ze me mladej shodi dolu na koleje. Musel jsem si to vyzehlit Dukem na siti. A bylo tak nadherne.

Pošta
muza . 04.02.2002 11:04:56 . info
předchozí vlákno-filtr vlákno-strom
Re: Jižní svah
Jo ta je dobra, akorat rozliseni meho digitalu je zalostne. Jeste mam vytipovany svah na JZ vitr. Vyzkousim a dam vedet. Jo a kde jsme se potkali, nejak te nemuzu identifikovat smajl

Pošta
MA . 03.02.2002 23:08:26 . info
Re: Jižní svah
Ta Tvoje fotka "Independent Day" je fakt cool... Díky za info, třeba se zase někde potkáme. Martin

Pošta
muza . 02.02.2002 23:30:08 . info
Jižní svah
Našel jsem jižní svah v Praze 8 v Bohnicích

Pošta
Tomashr . 31.01.2002 09:57:28 . . www . info
Re: Uz zadne tarany
Popravde receno mi to prijde jako dost nesmysl. Vzhledem k pravdepodobnemu dosahu stejne kontakty budou, diskutabilni je i uhel prijmu a celkova realnost. Hlavne by to ale muselo koupit aspon tak 5-10 lidi vcetne vyhodnocovaciho sw a teprve pak to do dusledku overit a to se asi blbe organizuje i v zahranici, natoz v nasich podminkach. Bez toho skupinoveho vyhodnoceni je to dost o nicem.

Pošta
muza . 31.01.2002 09:48:11 . info
Nojo, to zatim nectu. A stejne by do me vsichni porad bouchali smajl. Ale kdyby se o neco takovecho nekdo pokousel, treba jen ta zvukova signalizace, tak se urcite pridam.

Pošta
Kolbiš . 31.01.2002 09:32:12 . . www . info
No já se o kombat nějak zvlášť nezajímám, ale toto zařízení se na celé poslední straně obálky časopisu RCMW inzeruje už snad půl roku. Teď v posledním čísle už to ale nebylo, takže buď už tomu není potřeba dělat reklamu, protože to každý zná nebo se to neprosadilo.

Pošta
muza . 31.01.2002 09:27:44 . info
Uz zadne tarany
Mrknete se na Lomcovak na adresu
http://www.lomcovak.cz/ostatni/2k2/1/score.html
To by mohlo byt docela zajimave, teda pri masovem rozsireni.
Pro jednoduchost misto cukani servama a prenosu do PC
by to mohlo vydavat nejake skreky a na LCD zobrazovat pocet
utrzenych zasahu.
Ale to by chtelo i opacnou informaci, kolikrat jsem zasahnul.

Pošta
stranger . 31.01.2002 07:51:33 . info
Re: Telink-stíhačky
Takže psal sem maila do Telinku a dneska ráno sem dostal odpověd : Elektro verze budou na trhu 15.2.2002, svahové asi o 14 dní později. V
okamžiku uvedení na trh najdete ceny na našich stránkách (v on line
obchodu).
S pozdravem Jaroslav Řešátko

Pošta
Sketch . 30.01.2002 14:36:59 . . info
Dobra puntickari, videl jsem je jen na webu.

Pošta
pero1205 . 30.01.2002 14:27:22 . . www . info
A kde jsi se na NE podival ???? _pero

Pošta
Sketch . 30.01.2002 14:01:42 . . info
Vitr uz Obcas preje??? Vzdyt to nadherne fouka.. A na ty Telinkovsky stihacky jsem se prave podival a srdce mi zaplesalo... Jen jeste nejak zmaknout manzelku, aby neprskala ;-((( (takhle na ten barak nenasetrim nikdy) smajl))

Pošta
Rostik . 30.01.2002 07:03:04 . . www . info
Telink-stíhačky
Není někumu známo něco bližšího o nových kombatech o Telinku - stíhačkách (zda jsou už v prodeji , cena) ? Vždyť vítr už kombatu občas i přeje - jen se nesmíme koukat na naše ublácené boty.

Pošta
Coro . 21.01.2002 18:13:13 . . www . info
Začiatok sezóny?
Včera sme sa konečne zišli na kopci v Devínskej s EPP, síce bolo mokro a vietor slabý, ale boli sme tam. Našli sa aj inde takí blázni?
Napíšte niečo nech tu nie je tak ticho... Napríklad videl už niekto nové EPP kombaty od Telinku? Myslím tie čo vyzerajú ako normálne stíhačky...

Pošta
Coro . 08.01.2002 13:36:15 . . www . info
Re: Jake ero
Kde hore? Lietadla mam doma, PC v robote... Tesim sa tejto rubrike, na styl "kombat" vseobecne je super atmosfera aj adrenalin ked lietaju viaceri. Len som si chcel ujasnit, ci ide o svah, minitornada alebo RC Kombat s 2,5ccm spalovakmi.
smajl Citat budem "dole", podla toho o com budu pisat ostatni.

Pošta
Brvno . 08.01.2002 06:40:57 . . info
citaj hore.

Pošta
Coro . 07.01.2002 17:54:08 . . www . info
..? o akom kombate je toto forum? Čakal som spalováky z II svetovej, čítam o miniTornádach a Tomahawkoch, lietavam s Tomahawkom na S400, ale balzové Quatro, to hádam kombat nebude... to je predsa normálny elektrolet..

Pošta
Coro . 07.01.2002 17:48:20 . . www . info
Re: TORO 300 a mixer do modelu
Nemyslím že mixer v modelu je dobrý nápad, jediným dôvodom by bolo porušenie homologácie babraním do vysielača.. práve pomer mixovania je silne použiteľná vec, zvykol som si "kvedlat" nastavením podla aktuálneho počasia a nálady - raz viac výškovky, raz krídeliek.
A zbastlený takýto mix do vysielača obnáša 2 dvojité operáky, potenciometer, trim a 2 odpory - za 20,-korun, službu urobí iste lepšiu.

Pošta
Brvno . 07.01.2002 15:33:02 . . info
Jeden z ludi (Adrian) co lietaju combat v DNV Bratislava ma Quatro od Reicharda tiez na podobne blbnutie. Original ma K,V,S ale on ma len K a V. Ked som ho stretol naposledy mal ho este kratko, ale chvalil si ho. Je lahky a tak znesie relativne vela a hlavne je skladny (rozpatie cca 1,5m). Ma uzke krydlo takze dokaze (a asi aj musi) lietat rychlejsie. Ale plosne zatazenie by malo byt nizsie ako u Tomahawku. Pripadna zataz do taziska a podobne finty pomozu pri silnejsiom vetre.

Pošta
Sketch . 07.01.2002 15:17:24 . . info
Nahodou jsem se byl podivat do shopu http://www.az-shop.cz/ a nasel jsem tam kridlo na vetron/elektrovetron z EPP profil E 205 rozpeti 2200 mm .... Tak je asi rozhodnutu do toho jdu. Jeste nevim jaky k tomu prikoupit trup. Neporadite nekdo. Dikes

Pošta
Sketch . 07.01.2002 13:38:52 . . info
Ale Tomahawk S bude mit asi velmi podobne letove vlastnosti jako Tornado. Ja jsem spis myslel nejaky model s kterym by letal kdyz uz je na T11 vitr moc slaby nebo naopak moc silny. Momentalne mam zalusk na nejake hazedlo(do slabeho vetru), nebo naopak neco do silneho na zpusob stingra. Ale nemuzu se rozhodnout do ceho jit...

Pošta
dj_tee_ace . 07.01.2002 10:52:21 . . www . info
Presne tak ja to mel omezene na dvojich vychylkach a v poho ale nemit je tak je to trochu problem to je pravda.

Pošta
muza . 07.01.2002 10:01:24 . info
Jo a ten mix od Bezstarosti mixuje v pomeru 1:1, Tema v pomeru 65:35. Me se zda vyhodnejsi Tema, ale ten druhy mam take a oboje dobry

Pošta
Rostik . 07.01.2002 08:31:17 . . www . info
Já měl mixer od Temy v Tomahawku zadlabaný a bez problémů (je malý a lehký).

Pošta
dj_tee_ace . 07.01.2002 07:48:11 . . www . info
Ja mel mixer od j. Bezstarosti (ptrodava se na rcmanii) v tornadu mini (viz moje stranky) a to je ten mix o dost vedsi a fungovalo to normalne a na vaze se to nejak neprojevilo tozn. ze toro bude uplne v pohode. Jinak mel sem to zadlabane vedle prijimace.
M.

Pošta
muza . 06.01.2002 12:47:32 . info
Co treba Tomahawk S

Pošta
Sketch . 05.01.2002 19:46:14 . . info
Jake ero
Litam kombat s Tornadem 11, ale chtel bych si postavit nejake dalsi letadlo na svah. Muzete mi neco doporucit ??? (Jsem zacatecnik, takze spis neco lehce postavitelneho a pokud mozno nerozbitne smajl) dikes.

Pošta
muza . 05.01.2002 17:49:44 . info
Re: Chvalte Puntíka..........:-)))
Chvalim chvalim chvalim chvalim ............

Pošta
Swordfish . 04.01.2002 22:52:43 . . www . info
Chvalte Puntíka..........:-)))
Jééééééééééé........to je super!!!!!!!!!!!!Díky Puntíku,určitě najde své uplatnění.(opravdu zlatý ruce.....)

Pošta
Puntik . 04.01.2002 21:05:48 . . www . info
Vítejte
v novém fóru

|
© 2010 Ludvík Novotný