reklama
|
jeremi . 21.10.2019 20:21:51 . . www . info
vlákno-filtr
Pohonná guma pro pokojáčka
Už od malička pozvolna vnoučkovi ukazuji modelařinu a zatím ho nejvíce zaujal pokojáček, který jsem po dlouhé době "ulepil" ze zbytků balsy, co jsem doma našel. Je to Prcek dle plánku v Modeláři 5/85. Nemůžu ale sehnat pohonnou gumu 1x1, mám tam jedno vlákno 3x1 a to není ono. Pokud by někdo poradil, kde tu gumu sehnat či mi jí nějaký ten metřík přenechal (samozřejmě vše zaplatím), tak bych byl moc rád.
Přidávám jedno video, s tou gumou to létá a stoupá zbytečně rychle, ještě bych si pohrál s vrtulí (ta je opravdu nastavená od oko a je to vidět na vibraci při letu) a to by bylo, abych se v té malé místnosti nedostal někam k jedné minutě.
Jinak balsa co dům dal, potah malířská zakrývací folie lepená zředěným Chemoprenem, hmotnost modelu 1,3 gr a svazku 0,44 gr.
https://youtu.be/IoLqjvOiWWM
Předem děkuji

zz . 22.10.2019 06:41:07 . . www . info
předchozí vlákno-filtr
Re: Pohonná guma pro pokojáčka
jeremi (21.10.2019 20:21:51): Nějaké gumy jsou tady: https://www.faimodelsupply.com/product-category/tan-super-sport-rubber/

Nebo Pan Kalina (inzerát Volný let).

trenér F1D . 22.10.2019 09:09:54 . . info
předchozí vlákno-filtr
zz (22.10.2019 06:41:07): Ta informace o možnosti objednání gumy od výrobce. a ukládám si do PC. nicméně potřeba je toho na pokojáčka opravdu trochu. Podívám se co tady mám nařezáno z dřívější doby a pošlu. Jirka Kalina už toho moc nemá, a špatně chodí.
Zavolej mi na 737164138, a nějakou slabší gumičku domluvíme. smajl
Já jsem si dal teď zákaz nějakou gumu kupovat, mám tady několik kg a musím ji nejprve vylítat na F1G. Nebo bych to za čas mohl úplně vyhodit, guma ty dobrý vlastnosti nebude mít taky porád věčně. Teď lítám na gumu z roku 1999, a zatím je ještě dobrá, ale - jak dlouho??? smajl smajl

sharkmouth . 22.10.2019 23:30:22 . . info
předchozí vlákno-filtr
trenér F1D (22.10.2019 09:09:54): Tak objednat si menší množství gumy o menším průřezu z uvedené adresy vyjde finančně stejně, jako si tady koupit 1/8 gumu od Hořejšího a k tomu ještě kvalitní řezačku. Pošta z USA je poněkud drahá... smajl

|
© 2010 Ludvík Novotný