reklama
|
Pampi . 19.07.2020 19:01:12 . . info
vlákno-filtr
Něco jsem tu hledal...
a našel mimo jiné tohle http://www.mojehobby.cz/diskuze/strom2.php?idforum=7&potec=1360284 ,ale nemá to bohužel konec. Nevíte někdo, jak to dopadlo? Kolik mu zbylo prstů, jestli se dostal až do hlavních zpráv TV Noha apod...

dzordzik . 20.07.2020 08:44:42 . . info
předchozí vlákno-filtr
Re: Něco jsem tu hledal...
Pampi (19.07.2020 19:01:12):
Pátek už byl ... ?
Letmo jsem pročet část vlákna a odnesl jsem si z toho jediné. Místo aby jej někdo slušně a věcně varoval, že takto ne, dostalo se mu opovržení (právem) a především odkazů na darwinovu cenu atd atd. Přeně takto dopadají začátečníci, kteří sem omylem zavítají, dostanou se do fáze, že se zeptají a očekávají radu. Místo aby se mu dostalo informace jaké motor používá palivo a jakou vrtuli si na něj má koupit a jak má vypadat správné motorové lože, aby to celé bylo bepečné, zase z něj místní udělají jenom vola. Ježe pánové, vůl ení ten co něco neví,a le ten co se nezeptá a volem se zůstat. Zkuste se někteří zamyslet nad tím kdo je pravděpodobně tazatel, na co se ptá a proč a jaká odpověď mu pomůže. Někoho shodit umí každý hňup.

Pampi . 20.07.2020 18:11:14 . . info
předchozí vlákno-filtr
Re: Něco jsem tu hledal...
dzordzik (20.07.2020 08:44:42): Varování, že to je od začátku pěkná 3,14čovina dostal dost a jeho odpovědí bylo, že motorům trochu rozumí, že dělá renovace starých veteránů a že se nebude takový malý vrtulky bát. Já si teda odnesl něco jinýho, že komu není rady, tomu není pomoci a že nakonec asi stejně není nad vlastní, někdy draze zaplacenou, zkušenost..

|
© 2010 Ludvík Novotný